Jette Thyssen

433438

JETTE THYSSEN ( Danmark född 1933): Komposition, signerad och daterad 1997, färglitografi 48x48 cm

Fack 43

Jette Thyssen

Budhistorik (13 bud)
3010470
850
3010240
3010469
750
3010240
700
3010198
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.