Jordglob

433437

JORDGLOB, 1900-tal, fot i svarvat trä, höjd ca 52 cm

Slitage, skador, sprickor

Diverse

Rum 7

Jordglob

Budhistorik (19 bud)
3012511
1 400
3010449
1 300
3005328
3003052
3005327

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.