Harald Lindberg oljemålning

433436

HARALD LINDBERG (1904-1976): Stilleben, signerad Harald Lindberg, olja på duk, ca 55x46 cm, oramad

Konst, Äldre måleri

Fack 7

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3011185
3011184
3011179
950
3011171
650
3002161

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.