Rakspegel

433430

RAKSPEGEL med lådor i sargen, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, höjd ca 160 cm

Slitage, ytskador

Rum 21

Rakspegel

Budhistorik (26 bud)
3011748
3 400
3011728
3 200
3011745
3011728
2 800
3011653
2 600

Slutpris SEK:
3 400
343 EUR, 407 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.