Te- och kaffeservis England silver

433428

TE- och KAFFESERVIS, 4 dlr, silver, England, kulfötter, Goldsmiths & Silversmiths Company Ltd 112 Regent Street, tekannans höjd ca 24 cm, totalvikt ca 2000 g

Bucklor, lagning, slitage

Silver

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (16 bud)
3027038
4 400
3026333
4 200
3016365
3026332
3016365
3 800

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.