Lars Jonsson färglitografi

433426

LARS JONSSON (född 1952): Tofsvipa, signerad Lars Jonsson, 167/350, färglitografi, 35x50 cm

Fack 25

Lars Jonsson färglitografi

Budhistorik (12 bud)
3009389
900
3009645
850
3009389
3009643
750
3009389
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.