Madeleine Pyk oljemålning

433425

MADELEINE PYK (född 1934): "Milan", signerad M. Pyk, olja på duk, 67x49 cm

Ytslitage

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (22 bud)
3011212
3 400
3011208
3 200
3011202
3011200
2 800
3011194
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.