Martin Sjöblom oljemålning

433423

MARTIN SJÖBLOM (1920-2004): Stilleben med frukter och kanna, signerad Martin Sjöblom, olja på duk, ca 44x52

Fack 38

Martin Sjöblom oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3011368
2017-01-15 22:22:46

2017-01-16 kl 18:05
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.