Stig Slas Claesson

433422

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Stockholm, färglitografi, signerad -80, 111/150, ca 44x55 cm.

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 45

Stig Slas Claesson
Budhistorik (15 bud)
3012491
950
3011981
900
3008496
850
3008506
3008496
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.