Charlotte Wahlström oljemålning

433421

WAHLSTRÖM, Charlotte (1849-1924): Grönskande landskap, signerad Charlotte Wahlström, olja på papp, ca 35x22 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 34

Budhistorik (5 bud)
3011085
3011233
3011085
3000565
950
3000563
600

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.