Curt Hillfon färglitografi

433419

CURT HILLFON (född 1943): Komposition, signerad C Hillfon, 65/150, färglitografi, 52x40 cm

Fack 44

Curt Hillfon färglitografi
Budhistorik

2017-01-18 kl 12:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.