Orientmatta

433418

ORIENTMATTA, semiantik, Kashan, ca 424x326 cm

Lagningar, ev. hål i mitten, malskador

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (13 bud)
3011196
5 000
3010987
4 800
3010981
4 600
3010012
4 400
3008694
4 200

Slutpris SEK:
5 000
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer