Motiv från Wien akvarell

433415

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv från Wien, otydligt signerad, akvarell, ca 7x9 cm

Konst, Teckningar

Fack 14

Motiv från Wien akvarell

Budhistorik (1 bud)

3010740
2017-01-15 17:09:52

2017-01-15 kl 17:30
Slutpris SEK:
27 EUR, 29 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.