Stig Slas Claesson färglitografi

433409

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Motiv Slussen, signerad och daterad -80, 12/375, färglitografi, 48x64 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 45

Budhistorik (16 bud)
3015583
3015462
3015347
950
3015006
900
3011047
850

Slutpris SEK:
100 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.