Stig Claesson

433406

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Motiv Slussen, färglitografi, signerad -80, 5/375, ca 48x64 cm.

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 45

Stig Claesson
Budhistorik (21 bud)
3011228
2 600
3009894
2 400
3008684
3008684
1 700
3008359
1 600

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.