Curt Hillfon

433405

CURT HILLFON (född 1943): Komposition, färglitografi, signerad Curt Hillfon, 65/150, ca 52x40 cm.

Fack 34

Curt Hillfon
Budhistorik (5 bud)
3010246
500
3002171
450
3010245
3002171
3001364

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.