Curt Hillfon komposition

433403

CURT HILLFON (född 1943): Komposition, färglitografi, signerad C Hillfon, 65/150, ca 52x40 cm.

Fack 34

Curt Hillfon komposition
Budhistorik (7 bud)
3010838
550
3002720
500
3010837
500
3002720
450
3010609

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.