Philip von Schantz etsning

433402

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Äpple, etsning, signerad von Schantz -71, provtryck, ca 42x52 cm.

Gulnad

Fack 36

Philip von Schantz etsning
Budhistorik (9 bud)
3010087
850
3010035
3010086
3010035
700
3010085
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.