Louis Icart erotica

433401

LOUIS ICART (1888-1950): troligen studie till Study for "La Nuit et le Moment", Chap. XXVIII, signerad Louis Icart akvarellerad tusch, ca 19x14 cm

Fack 1

Louis Icart erotica
Budhistorik (8 bud)
3011040
1 600
3010515
3011038
3010515
1 400
3011037
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.