Curt Hillfon

433400

CURT HILLFON (född 1943): Komposition, signerad Curt Hillfon, färglitografi, signerad 65/150, C Hillfon, ca 54x40 cm.

Fack 36

Curt Hillfon
Budhistorik (2 bud)

3010593
3004547

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.