Stig Claesson färglitografi

433398

STIG CLAESSON, (Slas), (1928-2008): Stockholmsmotiv, färglitografi, signerad 102/150, daterad -80, ca 45x56 cm.

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 36

Stig Claesson färglitografi

Budhistorik (14 bud)
3010331
900
3008649
850
3010329
850
3008649
3010328
750

Slutpris SEK:
900
92 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.