Gunnar Zetterström oljemålning

433397

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Karlbergkanalen, signerad G.Zetterström, olja på pannå, ca 41x59 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Tavelvagn 32

Budhistorik (5 bud)
3010326
3 400
3001521
3 200
3001521
2 800
3000487
2 600
3000487
2 400

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.