Arne Nilsson akvarell

433396

ARNE NILSSON ( f1925): Landskapsmotiv, signerad Arne Nilsson, akvarell, ca 37x45 cm

Fack 36

Arne Nilsson akvarell
Budhistorik (1 bud)

3010789
2017-01-15 17:32:59

2017-01-15 kl 20:00
Slutpris SEK:
27 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.