Arne Nilsson akvarell

433395

ARNE NILSSON (f 1925): Komposition, signerad och daterad Arne Nilsson, akvarell, ca 33x41 cm

Fack 27

Arne Nilsson akvarell

Budhistorik (1 bud)

3006902
2017-01-13 09:00:58

2017-01-15 kl 21:09
Slutpris SEK:
27 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.