Arne Nilsson oljemålning

433393

ARNE NILSSON (född 1925): "Hommage a ever..." olja på duk, signerad, ca 240x200 cm

Arne Nilsson oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3011187
5 400
3011186
5 200
3011123
5 000
3010787
3010346

Slutpris SEK:
5 400
545 EUR, 647 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.