Täcke

433391

TÄCKE , 18/1900-tal, mönster i rött och vitt, ca 177x128 cm

slitage

Mattor/Textilier, Allmoge

Täcke
Budhistorik (20 bud)
3036794
1 400
3036844
1 300
3036794
3036831
3036794

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.