Bokhylla senempire

433388

BOKHYLLA, pyramidmahogny, 1800-tal, senempire, överstycke med hyllplan, understycke med utdragbar skrivskiva samt blinddörrar och räfflade ben med hjultrissor, höjd ca 200, 130x34 cm

Skador, kompletterat

Rum 19

Bokhylla senempire

Budhistorik (19 bud)
3010176
3010889
3010176
1 400
3010888
1 300
3010176

Slutpris SEK:
136 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.