Tycho Ödberg oljemålning

433387

BROR TYCHO ÖDBERG (1865-1943): Stigbergsgatan, signerad Tycho Ödberg, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 35x51 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 20

Tycho Ödberg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3010952
550
3010133
500
3010133
3001286
3000189

Slutpris SEK:
550
50 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.