Okänd konstnär oljemålning

433386

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal: By med rastande man, otydligt signerad och daterad, olja på pannå, ca 24x33 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Okänd konstnär oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3010039
1 600
3009528
3008355
3001622
3000728

Slutpris SEK:
1 600
145 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.