Ring 18 k vitguld gammalslipade diamanter

433372

RING, 18 k vitguld, 4 gammalslipade diamanter totalt ca 0,84 ct, kvalité SI2, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 3,7 g

Bruksslitage, repor, klor i behov av förstärkning

Guld/Smycken, Ringar

Monter 20

Budhistorik (6 bud)
3014506
4 800
3014505
4 600
3004019
3 400
3003927
3 200
3003399

Slutpris SEK:
4 800
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer