Ring 18 k vitguld briljanter

433370

RING, 18 k vitguld, briljanter totalt ca 0,89 ct, ringstorlek ca 18 mm, vikt ca 7 g

Bruksslitage, flertalet repor

Guld/Smycken, Ringar

Monter 20

Ring 18 k vitguld briljanter

Budhistorik (11 bud)
3014440
4 600
3012727
4 400
3008646
4 200
3005421
3004058
3 200

Slutpris SEK:
4 600
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer