Ring 18 k vitguld akvamarin diamanter

433369

RING, 18 k vitguld, päronslipad akvamarin ca 1,49 ct, briljanter totalt ca 0,59 ct, ringstorlek ca 16,15 mm, vikt ca 5,5 g

Bruksslitage, fåtal repor på ringskena

Guld/Smycken, Ringar

Monter 20

Budhistorik (24 bud)
3014456
5 400
3014449
5 200
3014455
5 200
3014449
5 000
3014445
4 800

Slutpris SEK:
5 400
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer