Evert Jonsson oljemålning

433361

EVERT JONSSON (född 1976): Komposition, signerad Evert Jonsson, olja på duk, ca 85x115 cm

Fack 21

Evert Jonsson oljemålning

Budhistorik (25 bud)
3009811
1 800
3009809
1 700
3009806
1 600
3009805
3009802
1 400

Slutpris SEK:
1 800
182 EUR, 216 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.