Bengt Ellis oljemålning

433358

BENGT ELLIS (1923-2007), Motiv från Anådalen, signerad Ellis, olja på duk, ca 46 x 55 cm

Fack 34

Bengt Ellis oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3007220
1 700
3006455
1 600
3007217
1 600
3006455
3004516
1 400

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.