Lena Cronqvist litografi

433348

LENA CRONQVIST (född 1938): Ett drömspel, signerad och numrerad Lena Cronqvist, 54/170, bladmått 73x53 cm, oramad

Rum 9, Vagga 4

Lena Cronqvist litografi
Budhistorik (4 bud)

3009684
450
3009516
2999146
2999146

Slutpris SEK:
450
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer