Lena Cronqvist litografi

433348

LENA CRONQVIST (född 1938): Ett drömspel, signerad och numrerad Lena Cronqvist, 54/170, bladmått 73x53 cm, oramad

Rum 9, Vagga 4

Lena Cronqvist litografi
Budhistorik (4 bud)

3009684
450
3009516
2999146
2999146

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.