Lena Cronqvist litografi

433347

LENA CRONQVIST (född 1938): Ett drömspel, signerad och numrerad Lena Cronqvist, 54/170, bladmått 73x53 cm, oramad

Rum 9, Vagga 4

Lena Cronqvist litografi
Budhistorik (4 bud)

3009513
2999145
3009512
2999145

Slutpris SEK:
36 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.