Qashqai

433344

ORIENTMATTA, Qashqai, omkring år 1900, polykromt mönster i form av stjärnor, ca 174x108 cm

lagningar, kortsidorna saknar några knutrader, mindre slitage

Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Qashqai

Budhistorik (10 bud)
3032860
3032888
3 800
3032860
3 600
3025877
3 400
3025877

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer