Kjell Leander Engström oljemålning

433343

KJELL LEANDER ENGSTRÖM (1914-1979): Fjällandskap i höst, signerad Kjell Abiskojokk 1960, olja på duk, 70x49 cm

Färgbortfall, tryckskada

Tavelvagn 32

Budhistorik (9 bud)
3009680
900
3003498
850
3003498
600
3009671
550
3003498
500

Slutpris SEK:
900
82 EUR, 95 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.