Marianne Kanter

433339

MARIANNE KANTER (född 1944): Dam i rött, signerad Marianne Kanter på spännramen, olja på duk, ca 76x61 cm

Fack 12

Marianne Kanter

Budhistorik (14 bud)
3010906
1 900
3010831
1 800
3010671
1 700
3010671
3010697

Slutpris SEK:
1 900
192 EUR, 228 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.