Bertel Nordström oljemålning

433338

BERTEL-NORDSTRÖM, Bertel (1884-1967): Kustvy, signerad och daterad Bertel Nordström 1962, olja på duk, 54x65 cm

Fack 51

Bertel Nordström oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3008047
3009387
3008047
950
3009386
900
3008047
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.