Maxime Darnaud oljemålning

433337

MAXIME DARNAUD (född 1931); Komposition, signerad och daterad 57, olja på duk, ca 88x115 cm

Fack 48

Maxime Darnaud oljemålning

Budhistorik (26 bud)
3009648
4 600
3009650
4 400
3009648
4 200
3008479
3007249
3 800

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.