John Noel Smith

433336

NOEL SMITH, John (Irland född 1952): "Wild plants & bone", signerad och daterad Smith 1986, ur serien "Animal, Vegetable or Mineral", ca 65x60 cm

Rum 20

John Noel Smith

Budhistorik (3 bud)

3011272
4 200
3000230
3000213

Slutpris SEK:
4 200
424 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.