Armring 18 k guld vikt 13,0 g

433330

ARMRING,18 k guld, slät modell med dolt kistlås samt dubbla säkerhetsåttor, innerdiameter ca 62x54 mm, vikt ca 13 g

Bruksslitage mindre repor samt enstaka buckla

Guld/Smycken, Armband

Monter 20

Armring 18 k guld vikt 13,0 g

Budhistorik (8 bud)
3009607
4 200
3009590
3009587
3 800
3008414
3 600
3002715
3 400

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.