Yngve Berg tuschlavering/blandteknik

433329

YNGVE BERG (1887-1963): (5 st) bla Antikiserande motiv "Herakles Triton", signerade Yngve, tuschlavering/blandteknik, varierande mått

Oramade, veck, skador

Konst, Teckningar

Rum 9, Vagga 3

Budhistorik (2 bud)

3014903
3011364

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.