Pablo Picasso etsning

433326

PABLO PICASSO (1881-1973), L'Age de Soleil, 1950, signerad i plåten (spegelvänd), etsning ca 24x19 cm

Rum 20

Pablo Picasso etsning
Budhistorik (9 bud)
3009175
3008561
3 800
3003014
3 600
3001668
3 400
3000080
3 200

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.