Berlock 18 k guld med heliotrop samt hematit

433323

BERLOCK, 18 k guld, heliotrop samt hematit, med fotogömma, ca 18x17 mm, vikt ca 6,2 g

Bruksslitage, heliotrop med mindre nagg, hänganordning defekt

Guld/Smycken, Halsband, hängsmycken

Monter 20

Budhistorik (6 bud)
3009201
3008014
750
3003196
450
3003195
2999116

Slutpris SEK:
73 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.