Victoria Westberg oljemålning

433321

VICTORIA WESTBERG (1859-1941): Höstlandskap med rött hus vid en sjöstrand, signerad, olja på pannå, 38x50 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 16

Victoria Westberg oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3009539
3009535
3009532
3009530
950
3009529
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.