Ring 18 k guld Sydamerika

433319

RING, 18 k guld, dekor från Chimúkulturen, Sydamerika, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 7,1 g

Bruksslitage, fåtal repor

Guld/Smycken, Ringar

Monter 20

Ring 18 k guld Sydamerika

Budhistorik (5 bud)
3009181
1 600
3007123
3002509
1 400
3000240
2999243

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer