Ring 18 k guld Sydamerika

433319

RING, 18 k guld, dekor från Chimúkulturen, Sydamerika, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 7,1 g

Bruksslitage, fåtal repor

Guld/Smycken, Ringar

Monter 20

Ring 18 k guld Sydamerika

Budhistorik (5 bud)
3009181
1 600
3007123
3002509
1 400
3000240
2999243

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.