Karl Axel Pehrson akvarell

433314

KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005), "Krusiduller", signerad och daterad K.A. Pehrson -55, akvarell, 17x22 cm

Rum 5

Karl Axel Pehrson akvarell

Budhistorik (13 bud)
3009407
3 600
3006612
3 400
3006612
3004874
2 600
3003745
2 400

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.