Ishockeyspel

433313

ISHOCKEYSPEL, 2 st, omkring 1900-talets mitt, Stiga "Tumba Hockey" resp Aristospelet "Puck", 27 spelare i litograferad plåt medföljer, spelen ca 69x49 cm vardera

Slitage, några av spelarna ej tillhörande

Diverse, Samlarobjekt, Leksaker

Ishockeyspel

Budhistorik (3 bud)

3009506
3009500
3003210

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer