Ishockeyspel

433313

ISHOCKEYSPEL, 2 st, omkring 1900-talets mitt, Stiga "Tumba Hockey" resp Aristospelet "Puck", 27 spelare i litograferad plåt medföljer, spelen ca 69x49 cm vardera

Slitage, några av spelarna ej tillhörande

Diverse, Samlarobjekt, Leksaker

Ishockeyspel

Budhistorik (3 bud)

3009506
3009500
3003210

Slutpris SEK:
40 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.